Má toho dosť – Luciinej ignorancie, chladného správania a vysmievania sa priamo do tváre „chybami“, ktorých sa dopúšťa. Keď Ivan „načapal“ svoju manželku polonahú na gauči s iným mužom, padli slová o rozvode, avšak krátko na to sa jej rozhodol dať ešte jednu šancu. Tú však vraj sám skazil tým, že si prečítal súkromné správy na jej telefóne, čím ju hlboko sklamal. Dnes je ich vzťah v takej fáze, že si neváhajú aj pred inými ľuďmi vyčítať úplne všetko…

„Strašne mi narušil súkromie. V deň, keď sme si povedali, že začneme odznova, mi spravil ďalší kiks. Neviem, či je to partner do života, keď sa vlastne bojím, že ma môže hocikedy sklamať,“ dušovala sa rozrušená Lucia potom, ako zistila, že jej Ivan nazrel do telefónu.

V tej chvíli od neho „ušla“ do spoločnosti kamarátov, ktorí jej svorne dávali za pravdu v tom, že jej manžel urobil „niečo strašné“.

Krátko nato nesúrodých manželov čakala spoločná večera s ďalšími dvoma pármi, ktoré taktiež spojila šou Svadba na prvý pohľad. Kým Gabika so Stanom a Júlia s Ľubom pôsobili takmer harmonicky a bolo vidieť, že vo svojich vzťahoch robia pokroky, Ivan sa zrejme nevyhol nevyhnutnému porovnávaniu, ktoré mal priamo pred očami. Každú chvíľu tak Lucii niečo vytkol. Časom to začalo prechádzať až do nepríjemného zhadzovania.

Na ostatných pároch bolo vidieť, že nevedia, ako sa majú tváriť.

Zdá sa, že na Ivana doľahol pocit krivdy a emócie posledných týždňov v tom najnevhodnejšom momente. Lucia spočiatku nevedela, čo má povedať, a tak prešla do protiútoku. Vytiahla jedinú zbraň, ktorú voči nemu mala – kontrolovanie telefónu.

Mala pocit, že nič z toho si od Ivana nezaslúžila a že ju opäť len sklamáva. Väčšina divákov má však jasno v tom, kto komu ublížil viac a myslia si, že bolo načase, aby sa Ivan ozval. Lucia si totiž vďaka šou a svojmu správaniu v nej získala povesť hlúpej sliepky, ktorá viac nemá čo hovoriť o sklamaní či dôvere medzi partnermi.

Zdroj/Foto: TV Markíza