Na Instagrame taká, v skutočnom živote onaká? S poriadne krutou kritikou týkajúcou sa jej vzhľadu sa influencerka Zuzana Plačková stretáva pravidelne. Snáď najväčší „poprask“ vyvolala táto téma s prvou a jedinou epizódou reality šou Instaqueen, opätovne ju otvorilo minuloročné udeľovanie cien Social Awards Slovakia. Teraz sa história opakuje.

QUEEN Zuzana Plačková sa po minuloročnej plastike prvýkrát objavila v živom vysielaní. Ľudia mohli konečne vidieť ako Zuzana vyzerá v skutočnosti,“ okomentovala Zuzanin zjav na druhom ročníku Social Awards istá skupina na Facebooku, ktorá k nej pridala momentku z vysielania. Influencerka na nej skutočne vyzerá trochu inak, než ako sa prezentuje na Instagrame a posmešné komentáre na seba nenechali dlho čakať.

Na spomínaný príspevok najnovšie zareagovala aj samotná Plačková, ktorá sa už na ďalšej vlne negativity môže iba smiať. „Chápete? Prečo nedali video, ale momentku, keď ju odfotia jak h**no z lesa? Ja viem, budú lajky,“ vrátila hejt aj s úrokami svojská influencerka.

Zdroj/Foto: Instagram/queen.plackova