prachar zrusil baby z take me out

Zábavná šou Take me out bola v sobotný večer opäť v plnom prúde a 5 chlapov si prišlo spomedzi tridsiatich mladých žien vybrať svoju vyvolenú. Nie každému sa to však podarilo, a tak si moderátor Jakub Prachař povedal na adresu žien to svoje.

Počas večera sa totiž jednému chlapovi, ktorý bol na rozdiel od mnohých konkurentov starší a finančne zabezpečený, aj tak nepodarilo dostať na rande a žiadna z dievčat si ho nevybrala. Na to dostal Jakub Prachař záchvat nervov a prítomných babám to poriadne vytmavil:

Intelektuál a vinař je vám pravdepodobne málo..nevíte, co chcete, to je váš problém. Vybíráte, vybíráte a najednou nic,” rozohnil sa na úvod Jakub Prachař. “Jak by mal vyzerat? Jedna chce s jednou nohou, další s 3 nohami, ďalší vadí, že je tá noha řríliš dlouhá. Brejlatého, ten má moc velký brejle. Aby četl a zas on čte, se se mnou nebaví. Já jdu pryč, to nemá smysl todleto, dejte mi pokoj!,” zakončil svoj vtipný výlev Jakub za povzbudzujúceho potlesku a rehotu dievčat aj divákov. Ten Jakub má ale predsa trochu pravdu: Kto sa v tých ženách má vyznať?

Zdroj/Foto: facebook

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.