Martin Jakubec len nedávno vyzval všetkých záujemcov o zápas s ním v ringu, že do toho pôjde, ak mu vyzývateľ zaplatí mastných 400 tisíc eur. Čerstvý ženáč zaiste netušil, že sa na jeho návnadu reálne niekto chytí. Zatiaľ to je len za “biednych” 200 tácov, no má prvých potenciálnych súperov!

Martin Jakubec informoval svojich sledovateľov na sociálnych sieťach, že na jeho výzvu rozdať si to s ním v ringu, má prvých ozajstných záujemcov. “Zatiaľ sú dvaja. Jeden zápasník MMA pochádza z Prešova. Jeho klub mi ponúkol 100 tis. EUR za vstup do ringu. 
Druhý je z Bratislavy známy hráč Oktagonu, ktorý našiel sponzora na zápas. Ponúkajú mi 200 tis. EUR na vstup do ringu, ” prezradil kontroverzný spevák.

Tieto sumy sa však zatiaľ nepribližujú Jakubcovmu zadaniu. “K podstate, v hre bude ešte jeden silný hráč, ktorý mi ponúka cez klub a donora 230 tis. Lenže stále sa to neblíži ani k 300k a to nie k 400k. Preto mi neostáva nič iné, len čakať. Ak príde ponuka k 300 tis. budem nad tým silno uvažovať a z jedným z nich sa dohodnem na vstupe do ringu. Očakávajte zápas a udalosť roka, “šokuje maestro fanúšikov.

Mená svojich vyzývateľov zatiaľ Jakubec odtajniť nechce. “Okrem nich mi píšu rôzne deti, úbožiaci, feťáci, skrachovanci a takí čo ma vyzývajú na hru, hrajú na vojačikov a boxeristov,” neodpustil si Martin Jakubec narážku na svojho ostatného vyzývateľa na zápas – mladého účastníčka reality šou Farma Filipa Hakla.

Ocitne sa Jakubec naozaj v ringu?

Zdroj: Facebook | Foto: Facebook, Instagram

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.