Prestížne vyhlasovanie diváckej ankety Osobnosť televíznej obrazovky OTO 2019 je za nami a po prehliadke všakovakých rób a účesov sme sa dočkali toho, že sa k celému večeru vyjadril aj ten “najpovolanejší”. 

 

Viacerí fanúšikovia si o tohtoročnom OTO-vi myslia, že sa niesol v znamení trápnych vtipov a nepremyslených scénok. Svoj názor vyjadril aj Martin Jakubec, ktorý si je možno vedomý, že nikoho nezaujíma, ale aj tak dokáže vyvolať bujaré reakcie.

Spevák naložil zvukárom aj producentom, nešetril Kaliho, Sajfu či Hudáka. Neopomenul Drobovej brušiško a nevynechal ani tehotnú Alagič.

“OTO za nami. Kategória spevák bola o ničom. Kali si prišiel pre cenu ako lazaret a opäť sa ľutoval ako je u neho vo zvyku. Celkový gala večer nudný, miestami trápny podávanými výkonmi Farkašovskej, Sajfu, Hudáka a ďaľšímí. Naozaj tento rok trápne, dlhé, nudné. Jediní komu tlieskam sú seriál Oteckovia, IMT Smile a českému komikovi ktorý zabavil ľudí scénkou s Kovešovou a Hermanom. Jakubisko rozpráva ešte teraz… Celý večer som hodnotil outfity, viac sa dozviete v premiére novej časti módny žurnál s MJ na Plus jeden deň. To uvidíte ako sa dogabali niektorí ako Drobová ktorá pribrala a dala si tak nevkusné obtiahnuté šaty, to brušisko.. Neviete či riaditeľka fashion TV čaká dvojičky alebo tak pribrala a Alagič ktorá prezradila ako rada ho má v puse…. a spol. Trápni neskutočne. Ľudia predčasne vychádzali zo sály a isli radšej na vyprážané rezne ktoré podávali na chodbe,” nedáva si servítku pred ústa Martin. Súhlasíte s ním?

Foto: Instagram/ martinjakubec_official, jasminaalagic | Zdroj: Instagram/ martinjakubec_official