Snáď najmedializovanejšou témou uplynulých dní je správanie sa hokejových fanúšikov počas zápasu Slovensko – Kanada v košickej Steel Aréne. Divákom praskli nervy potom, čo zámorské mužstvo napálilo našim v posledných sekundách zápasu víťazný gól. K téme sa vyjadril ak kontroverzný spevák Martin Jakubec.

 

Tesná prehra nášho hokejového mužstva v zápase MS proti Kanade rozbúrila vášne nielen na sociálnych sieťach, ale aj na košickej tribúne. Nechýbali tak gestá ako pohádzané predmety na ľadovej ploche, či pískanie počas kanadskej hymny. Organizátor sa za tento prešľap ospravedlnil, kanadský tím to gentemansky prijal, no téma v médiách stále rezonuje.

K prešľapu našich fanúšikov sa vyjadril dokonca aj kontroverzný spevák Martin Jakubec, ktorý svojimi názormi mnohokrát zdvíha tlak mnohým Slovákom.

,,Hrdo sme prehrali, ale hanba, čo zase dokázali Slováci, že pišťali namiesto toho, aby podporili chalanov za to, čo ukázali. Hlúpa Slovač, pískať na štátnu hymnu, opäť sme (sa) reprezentovali…”, napísal Jakubec na sociálnej sieti. Súhlasíte s jeho názorom?

Zdroj/Foto: Instagram