Fanúšikovia sú vo vytržení, Rytmus sa konečne rozhodol reagovať na celú kauzu okolo Martina Jakubca a jeho pomyselnej výzvy na zápas. Raperovi followeri boli zvedaví, prečo sa k urážkam nevyjadruje, on to jasne a stručne vysvetlil. Jakubcova reakcia prichádza takmer ihneď po tom.

Rytmus má svoj názor jasne utvorený. V live vysielaní na svojom Instagrame ho aj celkom zreteľne prezentoval, Martinovi to ale nestačí. Opäť reaguje na Patrikove slová, bolo nám hneď jasné, že to šlágermajster nenechá len tak.

Takže Rytmouse sa rozhodol na mňa reagovať a urážať ma? Lenže mňa on neurazí. Tento Turek, Kurd či k čomu sa to hlási, tvrdí že som niemand, hodnotí že si myslel, že má inteligentnejších fans keďže ma komunikujú o 106, zapodievajú sa mnou, neuvedomujúc si ako mi pomáhajú v reklame. Nemajú reagovať na mňa a nestúpať do každého hovna. OK som s tým úplne v pohode. Som rád, že to nedokázal udržať a vyjadril sa,” píše spevák, ktorý tak vlastne sám trocha priznal, že celá kauza je pre neho dobrým reklamným ťahom.

Ako ďalej píše, urážať sa nenechá. Navyše raperovi odkazuje, že by mal začať tvoriť srdcom a brať si príklad práve z neho alebo Molocha. Čo si o tom celom myslíte vy? Ku ktorej strane sa prikloníte?

Foto/Zdroj: Instagram/martinjakubecoffcial