U Martina Jakubca sme si už zvykli na to, že nič nie je dostatočne primitívne. Bohužiaľ, ani jeho humor, ktorý tentokrát zahral na príliš citlivú strunu. Spevák si neváhal robiť žarty zo vzťahu Celeste a Aleša, no zašiel ešte oveľa ďalej. 

 

O tom, že Celeste a Aleš sa rozišli, sme vás informovali už skôr. Je viac ako isté, že pár zostal dobrými priateľmi a nemienia sa kvôli ničomu hádať. Olej do ohňa avšak prilieva Martin Jakubec.

Ten sa nelichotivo vyjadruje najskôr o vekovej priepasti, ktorou si podľa vlastných slov, prešiel aj on sám vo vzťahu so staršou Božankou. “Aleš sa inšpiroval zrejme mnou. Tak isto som to urobil aj ja s Božankou. Nie len ženy púšťajú k vode chlapov, ale novým trendom je práve opak. Takže rada do života pre mužov: nikdy si neberte mladé teliatko,” píše na Instagrame.

Zároveň pridáva fotky bývalého páru a nepekne sa púšťa do obľúbenej slovenskej speváčky. “Nikdy si neberte mladé teliatko.Tobóž takýto kombajn, ak ste vy sám tenký klások. Inak kľudne by sa mohla táto Celéste premenovať na Celestínske cesto na rezance. Ona a 24? Vypadá ako 50 ročná tetka po 4 vynosených deťoch.Takže Alešovi sa nečudujem. To pri nej už aj Božanka môže povedať že má 24,” vyjadruje svoj názor Jakubec. Avšak, také slová by nechcela počuť žiadna žena, aj vám sa zdá, že TOTO už poriadne prepískol?

Foto/Zdroj: Instagram /martinjakubec_official