jakubec bozanka svadba

Len pár týždňov prešlo od svadby desaťročia, ktorá bola na Slovensku skutočne ostro sledovaná. Je pravda, že nikto veľmi nerozumel tejto vražednej kombinácii, avšak ak sú obaja novomanželia šťastní, aj my im prajeme všetko len to najlepšie 🙂

 

Počas včerajšieho mikulášskeho dňa sa celebrity doslova predbiehali v tom, kto ohlási šokujúcejšiu novinku. Hviezda seriálu Oteckovia potvrdila správu o tehotenstve, šťastnú správu mala rodinka Tomiho Kida. Dokonca aj Dominika Cibulková prezradila novinku, ktorú sa jej darilo dlhší čas skrývať.

Zaostávať nechce ani Martin Jakubec, ten je už niekoľko dní spokojným ženáčom, s Božkou Verešovou si stihli užiť aj krásne chvíle na svadobnej ceste. “Všetci sú v radostnom očakávaní! Aj my s Božankou nezaostávame a sme v radostnom očakávaní! Onedlho sa podelíme o tu radostnú zvesť. 😂💓🎅,” píše spevák na svojom Facebooku.

Nuž, nechajme sa prekvapiť, uvidíme, o čo konkrétne pôjde, samozrejme, sledujte FunMagazin, nič vám neujde 🙂

Čo myslíte, čo to bude? Dajte nám vedieť v komentároch 🙂

Foto/Zdroj: Facebook/martinjakubec

Zora
Bláznivá stará raketa, ktorá miluje arašidové maslo, New York a kávu. Raz bude mať namiesto obývačky obrovskú knižnicu, veľkú zbierku gramofónových platní a záhradu plnú pivoniek. :)