Je dobre známe, že porotca z talentovej šou Jaro Slávik niekedy dokáže byť veľmi arogantný a nerobí mu problém súťažiacich uraziť svojimi pripomienkami. Pred rokmi mal nemiestne narážky na mladú, len 18-ročnú Evu z Českej republiky, do ktorej sa začal navážať ešte skôr, než otvorila ústa a zaspievala. Po jej výkone však takmer stratil reč!

 

Milá, usmievavá a sympatická speváčka Eva Burešová sa do šou Česko Slovensko má talent prihlásila ešte v roku 2011. Jaro Slávik mal hneď pripomienku na jej šaty, ktoré sa mu nepáčili. Potom sa je však opýtal: “Kedy sa pred vami ľudia začali zatvárať do iných izieb, keď ste spievali?” Evku táto poznámka ale nevykoľajila a začala spievať skladbu Listen od svetoznámej Beyoncé.

Eva si za svoj bravúrny výkon vyslúžila standing-ovation, pričom sa postavil aj samotný Jaro Slávik. Ten sa jej napokon ospravedlnil za svoje grobianske správanie. “Váš hlas môže byť oblečený v hocičom, tie leopardie šaty vám fakt pristanú. Ste najlepšia mladá speváčka tejto súťaže v posledných dvoch ročníkoch.”

Eve sa po talentovej súťaži začalo naozaj dariť. Po dvoch rokoch od Talentu bola obsadená v českom seriáli Gympl s (r)učením obmedzeným na TV Nova, vydáva svoje vlastné skladby a okrem toho sa jej darí aj v osobnom živote, pretože v minulom roku porodila svojho prvého synčeka.

Eva Burešová dnes

Vystúpenie Evy Burešovej pred rokmi v Česko Slovensko má talent

Tvorba Evy Burešovej dnes

Zdroj/Foto: Instagram, youtube