Estetické zákroky, spôsob vyjadrovania i prezentácie na sociálnych sieťach, množstvo škandálov… Zuzana Plačková je skrátka v každom ohľade kontroverznou osobnosťou. Možno práve to je však dôvod, pre ktorý stále priťahuje také množstvo sledovateľov.

Ďalšou influencerkou, ktorú môžeme s pokojným svedomím nazvať úspešnou, je Jasmína Alagič. Tá si kontakt s fanúšikmi okrem fotografií a rôznych zábavných videí udržiava aj prostredníctvom príležitostnej možnosti klásť jej otázky.

Počas posledného živého vysielania na jej Instagrame fanúšikov zaujímalo množstvo vecí, no jedna z otázok sa stále opakovala – čo si myslí o Zuzane Plačkovej? Jasmína sa preto rozhodla odpovedať.

„Na Zuzku Plačkovú? Otvorene… Dievča má môj obdiv. Mám na ňu veľmi dobrý názor. Gabika Drobová mi povedala jednu vetu. Iba nepodstatných ľudí má každý rád. Zuzka je kontroverzná možno v štýle svojho vyjadrovania, ale 90 % z nás sa takto vyjadruje za zatvorenými dverami. Je sama sebou a klobúk dole pred tým, čo dosiahla. Táto baba si žije ako top dievčatá z Ameriky. Dopraje si veci, ktoré si dopriať môže, nič neukradla a všetko má za svoje peniaze, zo svojej hlavy, ktoré vymyslela a vytvorila. Pracuje, aj keď ľudia na Instagrame vidia len pozlátku. Som si vedomá toho, že za tým je naozaj mega tvrdá robota. Kvitujem to, mne sa to mega páči a veľmi jej fandím,“ okomentovala kolegyňu Jasmína vo vyjadrení zachytenom Pluskou.

Zdá sa teda, že Zuzana Plačková má množstvo fanyniek nielen z radov verejnosti, ale aj ďalších internetových celebrít.

NEZNIESLA TO? Jasmina zablokovala ženu, ktorá jej TO povedala za všetkých!

Pre viac info nás sledujte na Facebooku 
>>> TU <<<!

Zdroj: Pluska.sk | Foto: Instagram/jasmina_alagic, queen.plackova