Jasmina Alagič sa ako moderátorka dostala do povedomia v roku 2018, a to v speváckej šou SuperStar. Odvtedy sa jej začalo dariť tak ako v pracovnom živote, tak aj v tom súkromnom. Jasmina sa dala dokopy s raperom Rytmusom a za krátku chvíľu sa stala manželkou a mamou rozkošného synčeka Sanela.

Rola matky ju od pracovných povinností na istý čas odstavila ale zdá sa, že Jasmina je späť. Moderátorka dostala od televízie JOJ ponuku, ktorá sa len tak neodmieta! V tomto ročníku šou Česko Slovensko má talent nahradí herečku Lujzu Garajovú Schramekovú a po boku Davida Gránského bude na obrazovkách hviezdiť týždeň čo týždeň.

Sme radi, že v šou môžeme privítať Jasminu Vrbovskú Alagič. Jasmina je moderátorka, ktorá má talent zabaviť. A to je jeden z hlavných pilierov šou Česko Slovensko má talent. Veríme, že spolu s Davidom Gránskym vytvoria atraktívnu, vtipnú a profesionálnu moderátorskú dvojicu,” uvádza televízia JOJ v oficiálnom stanovisku.

Jasmina sa na novú príležitosť aj napriek neprajnickým rečiam veľmi teší. “Ďakujem z celého srdca televízii JOJ za príležitosť, veľmi sa teším! Priatelia a všetci Vy, ktorí, žiaľ, radosť s nami nezdieľate, ja Vám sľubujem, že sa budem snažiť byť pre Vás čo najmenej iritujúca (v rámci mojich možností), a že budem robiť všetko, čo je v mojich silách, aby som Vás celým týmto krásnym programom previezla tak, akoby ste tam boli so mnou. Ďakujem, že mi dáte šancu, majte sa krásne a nech sa Vám darí plniť si sny,” vyjadrila sa.

Zdroj: topstar.sk, Instagram/jasmina_alagic | Foto: Instagram/jasmina_alagic