Známa Jasmina Alagič žije s manželom Patrikom Vrbovským alias Rytmus a so synčekom Sanelom v Malinove, kde sa odohrala nepekná udalosť. Istý muž v zbernom dvore sa voči nej správal otrasným spôsobom. Jasmine došli nervy a túto situáciu bude riešiť ďalej.

“Zväčša asi viete, ako to v dedinách funguje. Keď sa vám naskladajú nejaké veci väčšie, tak ich nejako skonfiškujete, dáte ich do nejakého stavu, aby sa dali vyhodiť a na zbernom dvore by mali byť ľudia, ktorí by vám povedali, čo kam ide,” uviedla Jasmina vo videu, s ktorým sa podelila na sociálnej sieti.

“Ja som na otrasného starého pána, ktorý pracuje na zbernom dvore v Malinove, počula už veľa sťažností od susedov, ale dnes som mala možnosť zažiť to na vlastnej koži. Samozrejme, že to budem riešiť, povedala rozhnevaná krásavica.

“Chcem iba povedať vám všetkým, že nie je prístupné, aby sa k vám niekto choval hrozným, ponižujúcim, sedliackym spôsobom. Prosím vás, nebuďte Slováci, o ktorých sa hovorí, že držia hubu a krok! Skúste to zmeniť!” dodala.

Zdroj/Foto: Instagram/jasmina_alagic