Atmosféra v nedeľnej Superstar poriadne zhustla a prišlo na prvé vyraďovanie. Moderátorka Jasmina Alagič dostala konečne prvý priestor ukázať, ako dokáže nahradiť Adelu, no reakcie ľudí na svoj výkon zrejme nečakala!

 

SuperVýber v nedeľu si prevetral vystrašených súťažiacich a talenty, ktoré prešli prvými kolami len tak tak, to tentokrát dostali aj s úrokmi. Prísna porota už neodpúšťala ani drobné zaváhania či zlý výber pesničky, a tak padali nekompromisné rozhodnutia.

Superstar moderovala dlho očakávaná moderátorka Fashion TV Jasmina Alagič, ktorá si tak splnila svoj sen moderovať práve túto spevácku súťaž. Hoci sa k súťažiacim snažila správať milo a jej vystupovanie pred mikrofónom bolo zatiaľ len neutrálne, už si od divákov vyslúžila poriadny náklad. Na internete diváci bývalú missku vôbec nešanovali: “Je krásna, ale to čo vypustí z úst, je prepadák,” zaznela prvá kritika. Objavili sa však aj drsnejší kritici, ktorí Jasminu častovali slovami ako “katastrofa”, “umelá” či “nudná”. Našli sa však aj takí, ktorí Jasmine držali palce so slovami, že sa potrebuje ostrieľať a  dostať viac priestoru. Uvidíme, či sa Jasmina v ďalších kolách viac odviaže, hoci v Superstar ide najmä o výkony spevákov.

 

Zdroj/Foto: facebook

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.