Krásna balkánska moderátorka Jasmina Alagič Vrbovská, manželka slovenského rapera Patrika Rytmusa Vrbovského stále žiari šťastím s úsmevom na tvári. Včera toho úsmevu a slz šťastia bolo rozhodne viac, pretože mladá mamička malého syna Sanela oslávila narodeniny.

Dynamická Jasmina má podľa jej slov dokonale šťastný život, v ktorom jej nič nechýba a svoju rodinu miluje najviac na svete. Aj keď svoje narodeniny trávila v práci pri natáčaní šou Česko Slovensko má talent, ktorú moderuje, na sociálnej sieti jej manžel pripravil obrovské prekvapenie. Pre Jasminu, ktorá miluje balkánske piesne z domoviny a obľúbili si ich aj jej chlapci, kontaktoval chorvátsku superhviezdu, aby jej poprial všetko najlepšie k narodeninám a zaspieval refrén z ich obľúbenej piesne.

„Láska moja, všetko najlepšie k tvojim narodeninám, k tvojmu dňu, k tvojmu detskému svetu. Vela zdravíčka, energie, ktorú rozdávaš všade naokolo. Toto je moj darček, Jacques Houdek, ktorého som zháňal na celom Balkáne, pretože viem, čo táto pesnička pre nás znamená. Ľúbim ťa, všetko najlepšie,“ zablahoželal Rytmus verejne svojej manželke.

Zdroj: Instagram/jasmina_alagic, rytmusking