V posledných dňoch je okolo Rytmusa a Jasminy znova rušno, postaral sa o to najmä jej snúbenec Patrik, ktorý poriadne naštval ženu Paľa Drapáka. Do celej kauzy sa zamontovala ešte aj sesternica balkánskej krásky a pravá šoubizová vojna mohla začať. 

 

Okolo fešnej moderátorky je však hejterov celá kopa a tí ani vôbec nepotrebujú žiadne vážnejšie dôvody, aby to tmavovláske dali patrične pocítiť. Najnovšie ich nerozhneval konflikt jej budúceho manžela, ale balkánske korene, ktorými sa Jasmina rada pýši.

Fotografie, statusy či storíčka o tom, ako miluje svoju rodnú krajinu pravidelne štvú jej sledovateľov natoľko, že ju už niekoľkokrát poslali kade-ľahšie. Alagič sa ale rozhodla úprimne im odkázať všetko, čo má na srdci.

“Keďže vidím, že niektorých z vás doslova na*iera, ako milujem Balkán, tak som sa rozhodla Vám niečo vysvetliť,” začína Jasmina.“Moja mama je Maďarka a som šťastná za jej energiu, maďarský temperament a jej vášeň, keď počujem čardáš. Môj otec je Bosniak. Ja mám otcovu krv. A verte mi – krv naozaj nie je voda,” vysvetľuje v dlhšom instagramovom poste.

“To však neznamená, že nemilujem Slovensko”

Moderátorka sa už nemohla pozerať na to, ako ju hejteri posielajú preč z našej krajiny. “To však neznamená, že nemilujem Slovensko. Milujem a veľmi, preto tu žijem! Bosna ekonomicky nesiaha Slovensku ani po členky. Je to povojnová krajina, takže je to prirodzené. Mám pocit, že je tu  – i napriek nariekaniu mnohých – veľa možností a okrem toho aj krajina je krásna. Je právom byť na čo hrdý, nielen keď ide hokejový zápas. Nevyháňajte ostatných, neponižujte, nech sa vrátia odkiaľ prišli. Pozrite sa na ostatné vyspelé krajiny – v mieri spolu všetci žijú bez ohľadu na pôvod,” odkazuje neprajníkom. Nuž, znova raz trafila klinec po hlavičke.

Foto/Zdroj: Instagram/ jasminaalagic

Zora
Bláznivá stará raketa, ktorá miluje arašidové maslo, New York a kávu. Raz bude mať namiesto obývačky obrovskú knižnicu, veľkú zbierku gramofónových platní a záhradu plnú pivoniek. :)