V utorok všetkých zasiahla informácia o nečakaných zásnubách jedného z najsledovanejších párov slovenského šoubiznisu. Patrik „Rytmus“ Vrbovský zjavne našiel tú právu a na výlete v zahraničí pokľakol pred svojou milovanou Jasminou Alagič.

 

Tomu sa hovorí raketové napredovanie vzťahu! Pár tvoria približne len pol roka, no vyzerá to tak, že to spolu myslia naozaj vážne. Ako Rytmus sám povedal, pokľaknutie pred ženou jeho života bolo najkrajším pocitom, aký kedy zažil. Aj drsný raper teda úplne podľahol láske, ktorá z neho urobila iného človeka.

Uplynulý víkend sa Patrik s Jasminou vybrali na výlet do Bosny a Hercegoviny, odkiaľ pochádza otec temperamentnej moderátorky. Práve tam obľúbený raper požiadal svoju polovičku o ruku a ona, samozrejme, súhlasila.

Jasmina na svojom Instagrame uverejnila aj poďakovanie všetkých fanúšikom, ktorí ju zahltili gratulačnými správami. Ľuďom odkázala, že netreba prizerať na to, čo hovoria iní, treba robiť to, čo cítite a čo považujete za správne. Šťastie zo sympatickej Jasminy len tak srší a stavíme sa, že už sa svadobných zvonov nevie dočkať.

Rytmus a Jasmina Alagič

rytmus jasmina

Jasmina o zásnubách

 

 

Zdroj: Instagram | Foto: Instagram | Video: Instagram/streamable.com