Nekonečný zamilovaný trojuholník. Tak by sa dal zhrnúť vzťah Rytmus-Rolins-Alagič. Aj keď sa Rytmus s Darou pred pár mesiacmi rozišli, nikto nezabudne na roky, ktoré spolu prežili. Patrik sa však z rozchodu pozviechal veľmi rýchlo a už od mája randí s moderátorkou Jasminou Alagič, ktorá mu kompletne zmenila život!

 

Prvé týždne po ohlásení rozchodu boli naozaj bujaré, médiá riešili dôvod krachu ich vzťahu, za ktorým hľadali niekoho tretieho. Ukázalo sa, že na tom niečo bude, pretože len pár dní po oficiálnom oznámení rozchodu Rytmus priznal, že randí s Jasminou. Tá sa ale od začiatku k celej veci nevyjadrovala. Po mesiacoch sa však rozhodla, že je čas prehovoriť a pre portál pluska.sk prezradila aj to, čo si myslí o bývalej priateľke svojej lásky.

Tvrdý raper sa v novom vzťahu zmenil o 180 stupňov. Stal sa z neho jeden zamilovaný muž, ktorý by svoju princeznú nosil na rukách 24 hodín denne. Svoju lásku pravidelne prezentujú aj na sociálnych sieťach, čo je neraz tŕňom v oku viacerým ľuďom, ktorí prehnanú lásku a prejavovanie si nežnôstok na verejnosti kritizujú.

Prečítajte si tiež:

Dara Rolins to natrela Rytmusovi: TOTO je pravda o ich rozchode, aj dieťati!

 

Jasmina sama priznala, že sú s Patrikom rovnakí a je šťastná, že konečne našla niekoho, kto jej rozumie. A čo si myslí o Darine? „Dara je takou ikonou, že ju má každý v hlave. Považovala som ju vždy za veľmi inšpiratívnu, milú a rozumnú ženu. Presne to sa mi aj potvrdilo, keď som ju stretla na jednej akcii a tam sme sa zoznámili. Bola som úplne hotová z energie, ktorú vyžaruje. Ona jednoducho nič nehrá. Keď sme sa zoznámili, ešte som nebola s Patrikom, ale som presvedčená o tom, že keby som ju stretla aj dnes, nemala by som s tým absolútne žiaden problém. Nemyslím si, že by sme sa teraz mali obchádzať. Nie je totiž dôvod,“ prezradila pre plusku otvorene.

Zdroj: pluska.sk | Foto: Instagram