Latino speváčka Shakira (40) si prechádza ťažkým životným obdobím. Nepreslávila sa len svojou krásou ale aj svojim prenikavým hlasom, ktorý je možnou príčinou toho, ako speváčka momentálne vyzerá! Pohľad na ňu je priam zarážajúci!

 

Blondínka má zdravotné problémy s hlasivkami, preto musela odložiť svoje európske turné. Pre magazín “DailyMail” povedala, že za celú jej spevácku kariéru sa s takýmto problémom nestretla. Dostala krvácanie do hlasiviek, takže sa prostredníctvom sociálnej siete ospravedlnila fanúšikom za zrušené koncerty, no zdravie je predsa len prednejšie!

Po dlhom čase sa objavila na verejnosti ale vyzerala veľmi strhane. Nebola nalíčená, len tak kráčala ulicou ako by ani nevnímala okolitý svet. Čo sa to s temperamentnou latinskou divou deje? Môže za jej strhaný výraz fakt, že jej vzťah s futbalistom Piquem je v kríze? Rozchod síce nepotvrdili, no problémy ktoré speváčka má sa riadne podpísali na jej zovňajšku!

Takto vyzerá dnes!

Zdroj/Foto: Istagram, googlewallpapers.com

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

RurinkaP.
Som veľmi extravagantný typ ženy, rada vynikám z davu. Mojou vášňou je móda, hudba, cestovanie, rada obdivujem nádhery, ktoré nám svet ponúka. Milujem Španielsko a všetko, čo je s ním spojené :*