Rozvod bývalého “páru snov” tvoreného Angelinou Jolie a Bradom Pittom je už dnes považovaný za najdrahší v histórii Hollywoodu, a to sa ešte ani neskončil. Herci síce viac nie sú oficiálne svoji, no záležitosť nie je uzatvorená kvôli nekonečnému sporu o starostlivosť o deti.

Kým Bradovi sa darí rovnako dobre ako predtým, na kedysi prekrásnej Angeline zanechali súdne ťahanice nezmazateľné stopy. V médiách sa už roky objavujú fotografie, na ktorých vyzerá byť čoraz chudšia, bledšia a strhanejšia. Jej fanúšikovia o ňu majú strach a rôznymi cestami na herečku apelujú, aby sa začala viac zaujímať o svoje zdravie.

Pri pohľade na najnovší záber sa zdá, že nie sú až tak ďaleko od pravdy, keď tvrdia, že kráska potrebuje pomoc. Paparazzi totiž Angelinu vyfotili cestou z nákupov. Jej chudučká postava a neprítomný výraz síce už nie sú žiadnym prekvapením, no čo ľudí šokovalo najviac, je zdanie, že ju musí pri chôdzi podopierať dcéra.

Optimisti veria, že fotografia je len momentka a 45-ročná herečka zatiaľ nie je odkázaná na pomoc svojich detí. Či to tak ale skutočne je alebo Angelinu rozvod definitívne zlomil, vie snáď iba ona sama.

Pre viac info nás sledujte na Facebooku 
>>> TU <<<!

Zdroj: Pluska.sk | Foto: Instagram, Twitter