Pre niektorých účastníkov Farmy 12 nie je sláva v skutočnosti žiadnou novinkou – napríklad Nikol bola známa influencerka už pred začatím šou, Henrik bol zas dokonale zvyknutý na vystupovanie pred plným hľadiskom. Ale čo také neviniatko ako Anka Fiačanová? Ak sa vám zdala byť povedomá, nebola to náhoda. Pred 8 rokmi totiž hviezdila v Súdnej sieni. Je teda otázka, či si do Farmy Markíza nenastrčila skúsenú herečku, na mieste?

Vedúca predajne s parfumériou z Liptovského Mikuláša sa už pri príchode na statok netajila tým, že má veľké ambície. Chcela by byť herečkou. Už však nepovedala, že tento sen si vlastne v minulosti splnila, a to v JOJ-kárskej relácii Súdna sieň.

Keď to teda vyšlo najavo, diváci okamžite zbystrili pozornosť – herečka na Farme? Za tým musí byť niečo viac! Najrôznejšie konšpirácie, že Anku si najala Markíza, následne neobišli ani adminku jej účtu na Instagrame. Rozhodla sa teda k celej veci vyjadriť.

“Áno, účinkovala v Súdnej sieni. Bolo to pred ôsmimi rokmi,” priznala zástupkyňa farmárky, no vzápätí dodala, že za tým ľuďia nemajú hľadať nič viac. “Chcela si vyskúšať ísť pred kameru a zahrať si, presne tak, ako chcela vyskúšať Farmu. Nie je žiadna nasadená herečka…” 

Ankina adminka na záver dodala, že niektorí ľudia by sa už skutočne mali spamätať a prestať robiť – ako sa hovorí – z komára somára.

Pre viac info nás sledujte na Facebooku 
>>> TU <<<!

Zdroj: Instagram/anyiafia | Foto: Facebook/Súdna sieň, TV Markíza