Kontroverzná podnikateľka a česká hviezda sociálnych sietí Nela Slováková má na svojom Instagrame stovky svojich fotografií. Keďže minimálne trištvrtina z nich je nejakým spôsobom upravených, to, ako Nela naozaj vyzerá, vie len ona a pár jej najbližších.

Napriek tomu fanúšikovia zostali poriadne zaskočení, keď víťazka Hotela Paradise nedávno publikovala záber, na ktorom vysmiata kráča po trávniku a zamyslene pritom hľadí na zem.

“Tu sa na seba nepodobáš,” zhodnotil fotku komentár, ktorému mnohí vyjadrili svoj súhlas. A naozaj – záber Nely Slovákovej so šťastným výrazom na tvári vskutku vyzerá ako po veľmi hrubom zásahu Photoshopom. Minimálne v porovnaní s inými podnikateľkinými fotografiami to až vyzerá, akoby na ňom bol celkom iný človek.

Samotná Slováková sa vyjadrila, že za zmenou stojí “make-up a dobrá appka na úpravu svetla”. Sú však ľudia, ktorí si o tom myslia svoje.

“Ja tu fotku milujem, pretože na nej NIE JE Nela Slováková,” okomentovala záber novinárka Markéta Kuča, ktorá sa osobitne venuje Slovákovej početným kauzám a prešľapom. “Tvrdí, že sa pohrala s tieňmi. Aj ja sa hrám s tieňmi, ale nikdy sa mi nepodaril taký majsterštik, aby som zo seba vykúzlila úplne iného človeka. Ale úplne ganz!”

Staršia fotografia Nely Slovákovej.

Na jednej strane je pravda, že na obrázku je zdanlivo niekto celkom iný ako Nela Slováková. Na druhej by ale bolo čudné, ak by človek, ktorý na Instagram denne pridáva svoje fotografie a videá, plytval časom na hľadanie svojho “krajšieho dvojníka”, ktorého by vzápätí vydával za seba samého (najmä keď sú možnosti úprav, ktoré ponúka Photoshop, prakticky neobmedzené). Alebo nie?

Aký je váš názor? Budeme radi, ak sa s nami oň podelíte v komentároch na Facebooku.

Pre viac info nás sledujte na Facebooku 
>>> TU <<<!

Zdroj/Foto: Instagram/marketa_kuca, nelaslovakova