Po dlhých dňoch tichého “boja” medzi Rytmusom a Jakubcom, ktorý viedol predovšetkým spevák známych šlágrov, sa slovenský raper KONEČNE vyjadril a fanúšikom ozrejmil, ako to skutočne vníma. 

Martin už niekoľko dní vyzýva Rytmusa a vlastne aj kohokoľvek iného, do ringu, zatiaľ ale bez výsledku. Aj keď sa mu údajne už niekoľko záujemcov ozvalo, nie všetci sú ochotní zaplatiť 400-tisíc eur, ktoré Martin za zápas požaduje.

Po oznámení Jasmininho tehotenstva sa z Jakubcovej strany spustila doslova vlna komentárov k našim článkom, kde novopečený ženáč útočil na známu dvojicu. “Ona tehotná NIE JE! Bola to len marketingová hra na pripútanie pozornosti na Rytmusov zápas v ringu. Je to len premyslený marketingový ťah,“ povedal exkluzívne pre magazín SlovakWoman.

Počas Rytmusovho live vysielania na Instagrame nezostala táto “kauza” bez povšimnutia. Samotní Patrikovi fanúšikovia ho bombardovali otázkami ohľadne Martinových komentárov. Raper jednoznačne usúdil, že bol v domnienke, že jeho fanúšikovia sú trocha na inej úrovni.

„Hocijaký nímand si teraz ma zoberie do huby, bude ma vyzývať a čo teraz ako, sa s ním mám naťahovať a viesť nejakú komunikáciu? Nemôžeš sa venovať každému ho*nu, do ktorého stúpiš,“ hovorí. My sme len zvedaví, aká odpoveď príde z Jakubcovej strany.

Foto: Instagram | Zdroj: slovakwoman.sk, Instagram/rytmusking | Video: Streamable