Keď prišla do Superstar, so spevom už mala nejaké skúsenosti a porotu ohúrila svojou verziou piesne Someone You Loved tak, že jej mali chuť dať okamžitú vstupenku do finále. Tam sa napokon aj dostala a už v nedeľu zabojuje o titul Superstar. Nebol to však iba spev, čím mladučká Diana Kovaľová očarila svoje publikum, ale aj jej zjav. Len nedávno pritom ešte vyzerala celkom inak!

Má len 15 rokov, no hlas, ktorý musela zdanlivo zdokonaľovať ešte aspoň 15 ďalších. Rodáčka zo Sniny má skrátka talent, aký sa v našich končinách len tak nevidí, vďaka čomu sa aj dostala medzi TOP 5 najlepších hlasov československej Superstar.

Hoci sa Diana zatiaľ nerozhodla zverejniť svoje staršie fotografie, predsa len máme k dispozícii niekoľko starších videí z vystúpení v rokoch 2016 a 2017. Pri pohľade na jej tváričku je zjavné, že mladá speváčka musela byť zaguľatenejšia, než dnes.

Netrvalo však dlho, detská bucľatosť ju opustila a Diana nadobudla ženskejšie črty tváre. Rozhodne jej to však pristane tak alebo tak!

Diana na Vianoce roku 2016.
Rok 2017
Ako Britney Spears na svadbe jej strýka v roku 2019.
Nástup na duel s Martinom Schreinerom pred niekoľkými týždňami.

Zdroj: Instagram/dianakovalovaofficial | Foto: Instagram/dianakovalovaofficial, superstarcs