Romana Košťálová patrila na Farme 11 k najväčším favoritom, vďaka čomu sa aj dostala až do finále spolu s Radom Dulinom a neskorším víťazom Gabom Sedláčkom. Veľký obrat nastal po jej návrate do reality. Bratislavčanka si nechala vylepšiť pery a čoskoro nato publikovala video, v ktorom očiernila takmer zo statku. Týmto počinom prišla o množstvo fanúšikov.

Tmavovláska sa verejnosti opäť pripomenula v momente, keď vyšlo najavo, že randí s bývalým partnerom komičky Evelyn – producentom Farmy Matúšom Polakovičom. Krátko nato oznámila, že získala prácu. Stala sa manažérkou hygieny v tej istej reality šou, vďaka ktorej sa stala známa.

Romana Košťálová a Gabriel Sedláček.

Napriek tomu, že v súčasnosti žiadna Farma neprebieha, Romana sa stále môže pochváliť pomerne slušným počtom sledovateľov na Instagrame. A práve tým sa nedávno prihovorila z auta, keď si pýtala rady ohľadom otvorených kaviarní.

Zrejme len málokto sa však pri pohľade na obrazovku dokázal sústrediť na to, čo exfarmárka hovorí. Pozornosť pútal predovšetkým jej neuveriteľne zmenený vzhľad, ktorý pôsobí, akoby Romana podstúpila v krátkom slede niekoľko plastických operácií.

Na záver krátkeho príhovoru však Romana uviedla veci na pravú mieru. „Tento filter je tiež inak pekný fejk,“ posťažovala sa namosúrene na technológiu mierne upravujúcu vzhľad. Čo je však výsledkom zásahu filtra a čo na nej tak vyzerá aj naozaj, už však nie je úplne jasné.

Pre viac info nás sledujte na Facebooku 
>>> TU <<<!

Zdroj: Instagram/romii_y | Foto: Instagram/romii_y, TV Markíza