Nie je žiadnym tajomstvom, že celebrity – rovnako ako čoraz viac bežných používateľov Instagramu – obľubujú aplikáciu FaceApp, ktorá dokáže pár ťahmi urobiť z „obyčajného“ človeka na fotke hollywoodsku celebritu.

Pleť bez vrások, odstránenie nedokonalostí či iný tvar nosa, úst alebo očí sa tak dá dosiahnuť za niekoľko sekúnd, vďaka čomu osoba vyzerá z ničoho nič mladšie, krajšie, ba dokonca vďaka inému svetlu a „rozžiarenejšej“ pleti aj omnoho šťastnejšie.

Problémom však je odhadnúť tú správnu mieru skrášlenia. Najmä dlhodobé používanie FaceApp sa zvykne postarať o zaujímavý fenomén, že človek sa zrazu začne vidieť v inom svetle a vyhladzuje svoj finálny look čoraz viac a viac. A to je zrejme aj prípad moderátorky a obľúbenej celebritnej cukrárky Adriany Polákovej.

Kým na základe fotiek, ktoré pridáva na Instagram, by človek mohol nadobudnúť pocit, že Adriana mladne, jej videá ukazujú realitu. Na rozdiel od iných celebrít si totiž na ne moderátorka nedáva filtre.

Samozrejme, celá vec nič nemení na fakte, že Adriana Poláková je stále nádherná žena. Je len veľká škoda, že upravuje svoje fotky až do takej miery, až rozdiel medzi nimi a jej reálnou podobou priam bije do očí. Ak by si prehnané zásahy do záberov odpustila, nepochybne by ju ľudia obdivovali takú, aká je. Takto sa akurát tak nevyhne nepríjemnému porovnávaniu.

Pre viac info nás sledujte na Facebooku 
>>> TU <<<!

Preháňa to? Zora Czoborová šokuje upravenými fotkami: Veď sa ani nepodobá!

Zdroj/Foto: Instagram/adriana_polakova