Krásne oči, ale tie pery… V tomto názore sa v prípade Rebeky Hlavatej zhodovali nielen mnohí exfarmári, ale aj diváci. Neraz padali komentáre, že recepčná na klinike plastickej chirurgie z Galanty musela vykonávateľa zákroku nejako naštvať, že sa na nej takto vypomstil. Nech už je to ako chce, Rebeka je so svojím vzhľadom spokojná. Preto ani neváhala zverejniť fotky, ako vyzerala pred zákrokom/zákrokmi, čo ju celkom zmenil/i!

Niektorým ľuďom sa to páči, iní pociťujú už len pri myšlienke na umelo “nafúknuté” pery odpor. Dnes však už nie je ani zďaleka ničím výnimočným, ak sa žena rozhodne pre takéto vylepšenie. S úpravou neváhala ani exfarmárka Rebeka Hlavatá.

(Aj) na adresu svojich pier si už Rebeka vypočula množstvo urážok. Na niektoré z nich reagovala vo videu, ktoré nájdete >>>TU<<<.

Ohľadom svojich extrémne plných pier dostáva Rebi denne množstvo otázok, na ktoré sa teraz rozhodla odpovedať fotografiou starou päť rokov. Okrem nej na sociálnych sieťach ešte stále existujú zábery, kde Galanťanka pózuje ešte ako jemná tmavovláska. Spoznali by ste ju? My teda nie!

Pre viac info nás sledujte na Facebooku 
>>> TU <<<!

 

Zdroj: Slovakwoman.sk | Foto: Facebook/Rebeka Beka Hlavatá, Instagram/rebihlavata, slovakgirls