Reality show Svadba na prvý pohľad žne úspechy aj v druhej sérii, kde sa odborníci rozhodli spojiť až štyri páry. Napriek tomu, že stále bojujú s komentármi o umelo dosadených hercoch či scenároch, produkcia relácie tvrdí, že nič tak reálne, by sa im nepodarilo vymyslieť, ani keby veľmi chceli. 

Fanúšikovia v štúdiu Telerána očakávali tretí pár Vierku a Michala, namiesto toho sa v štúdiu objavila matchmakerka Diana Fabiánová a producent Peter Núñez. Moderátorov zaujímal najmä najnovší príbeh, kedy sa odborníci museli neštandardne rozhodnúť pre „nového“ ženícha, ktorý sa do šou prihlásil až vtedy, keď už spoznal nevestu Terezu.

,,Ako to vyzerá celosvetovo, poznáme nejaké štatistiky? Alebo vieš, Peter, že ako to vyzerá aj v zahraničí, či proste tie páry, ktoré sa zobrali v tejto šou, potom aj pozostávali spolu?” spýtala sa Petra zvedavá Kvetka. Aj keď presné údaje nepoznal, Diana ho doplnila, že 30% párov zostalo spolu. ,,Čo je ale celkom vysoké číslo,” uviedla.

,,My to v tejto sérii prekročíme,” potvrdil producent, no matchmakerka mu ihneď skočila do reči, že to by hovoriť nemali. ,,Nech ľudia rozmýšľajú, kto áno a kto nie,” dodal na záver a fanúšikom nechal v hlave veľkého chrobáka. 😀

Foto/Zdroj: TV Markíza/ Teleráno, slovakwoman.sk