Je považovaná za jednu z nesporne najkrajších žien všetkých čias, a pritom nemala ani zďaleka 50 kilogramov a tvár vyformovanú podľa zlatého rezu. Práve naopak – podľa dnešných „štandardov krásy“ by ju v brandži posudzovali ako obéznu herečku. To jej však nebránilo v tom, aby sa stala učebničovým príkladom oslnivého vzhľadu.

Nedávno sa na internete objavila pomerne neznáma fotografia, ktorá Marilyn zachytáva v nie práve lichotivej póze. Koučka Eryka Stanton, ktorá ju zverejnila, však ani zďaleka nemala v úmysle herečku posmrtne ponížiť.

„Marilyn Monroe… Najväčšia svetová ikona! Jej bruško nie je práve vypracované, stehná sa jej o seba trú, nemá práve útle ženské rúčky, zato jej vidno strie a povisnuté prsia. Poznáme ju ako jednu z najkrajších žien v dejinách,“ hovorí Eryka a prostredníctvom fotografie Marilyn sa snaží povzbudiť aj iné ženy, aby sa prestali porovnávať s upravenými telami v časopisoch a na Instagrame.

„Buďte sebavedomé, dievčatá. Ste krásne, ste s*xi, ste Marilyn, a tak nedovoľte žiadnemu chlapovi, médiám či unáhleným úsudkom vziať vám vašu sebadôveru!“

Spomínanú FOTO Marilyn Monroe nájdete >>>TU<<<!

Zdroj: Facebook/Eryka Stanton – Empowered Living | Foto: Pinterest