Televízia Markíza zaradila do hlavného vysielacieho času sviatočného večera veľmi emotívny film natočený podľa knižnej predlohy a skutočného príbehu. Diváci si ho nevedia vynachváliť.

Svetoznámy skutočný príbeh inšpirovaný neuveriteľnými udalosťami v rodine Beamových z USA. Keď sa Christy, ktorú stvárnila obľúbená Jennifer Garner dozvie, že jej 10-ročná dcérka Anna trpí nevyliečiteľným ochorením, začína sa ťažký boj.

Veci naberú veľmi dramatický priebeh, Annabelle spadne zo stromu a utrpí vážne zranenia, ktorých následkom prežije zážitok blízky smrti. To, čo nasledovalo po jej prebudení, nedokáže vysvetliť ani moderná medicína a mnohí to nenazvú inak, ako zázrak. Film bol nakrútený podľa rovnomennej knihy z pera Christy Beamovej, ktorá nedávno vyšla vo vydavateľstve Citadella aj v slovenskom preklade.

Slovákov si príbeh mimoriadne získal, svedčia o tom komentáre na sociálnych sieťach. Aj keď išlo o citlivú tému náboženstva, nakoniec film hovorí o dôležitosti rodiny, priateľstva a o tom, že malé zázraky sa nám dejú každý deň a ani si to neuvedomujeme.

„Nádherný film celý som ho preplakala. Na svete je málo ľudí, ktorí veria na takéto zázraky? za mňa top a kľudne by som si ho pozrela znovu.“ „Prekrásne niečo a zároveň tak smutné, silné.. a starosti bohužiaľ reálne ? Povedala som si, že keby sa tak končí každý jeden príbeh, ale potom, že škoda, že je to len film.. a potom na konci som neverila vlastným očiam, že to je podľa skutočnej udalosti ?❤️ a pre všetkých, čo ho pozerali, verím veľké uvedomenie, že zdravie je v živote naozaj najviac,“ píšu Slováci.

Pozerali ste? Ako sa film páčil vám?

Foto/Zdroj: Instagram/ tvmarkizaofficial | Video: YouTube