Nemajú sa radi, celú Farmu boli v neustálom konflikte a obaja sa môžu “pochváliť” nielen množstvom fanúšikov, ale snáď ešte väčším počtom odporcov. Je preto len príhodné, že sa diametrálne odlišní farmári Erik a Katka dnes večer údajne ocitnú v súboji jeden na jedného, ktorý rozhodne, kto z nich postúpi do semifinále a kto zo súťaže o 75.000 € definitívne vypadne. Dôvod? Rovnaký počet bodov zo súťaží!

Kým prvú z troch disciplín Erik suverénne vyhral, po tej druhej nemal ani o jediný bod navyše. Katka zas pondelkovú farmársku agility vzdala, a tak si z dvoch súťaží odniesla len tri body. Ako skončí tretia disciplína, sa oficiálne dozvieme až dnes večer, informácie od divákov, ktorí už epizódu videli, však hovoria jasne – Erik a Katka skončia s rovnakým počtom bodov.

Ako sa teda rozhodne o tom, kto postúpi do semifinále a kto zostane pred bránami semifinále s pocitom, že mu chýbalo tak málo? “Bude rozstrel a Erik vyhrá,” vysvetľujú diváci v komentároch na Instagrame.

Katka vraj teda na radosť mnohých jej odporcov, ktorí ju považujú za slabú a nudnú, dnes večer vypadne. Erikovi “antifanúšikovia” sa však zas bránia a pýtajú sa, prečo mu ešte stále nebol udelený trest za krádež mincí. Nie je vylúčené, že tvorcovia Erika tvorcovia s touto “zabudnutou” epizódkou konfrontujú počas semifinále, keď to bude najmenej čakať!

Pre viac info nás sledujte na Facebooku 
>>> TU <<<!

Zdroj/Foto: Instagram/farma.markiza