Farma v žiadnom prípade nie je dovolenka. Tvrdá práca, na ktorú nie sú účastníci zvyknutí, no taktiež nedostatok jedla a podmienky náročné na psychiku sa na jednotlivých farmároch môžu nepekne podpísať. Na vlastnej koži to pocítil Adam, ktorého stav mu napokon nedovolil zostať na statku. Takmer nehybného a vracajúceho krv ho odviezla sanitka!

Dedinčania aj mešťania majú v súčasnosti niečo spoločné – ani jedna strana nemá dostatok jedla. Bývalý farmár týždňa Adam Tomek (26) sa preto rozhodol obetovať. Svoje jedlo rozdával tým, ktorí pracovali viac a on sám si nechával len malú porciu ryže na deň.

To však nebol dobrý nápad. Ako sa ukázalo, toto počínanie pravdepodobne prispelo k tomu, že Adamovi sa náhle zhoršil zdravotný stav. V ukážke môžeme vidieť, že sa od bolesti už takmer nehýbe a rukou sa načahuje po oblasti, kde sa nachádza slepé črevo. Akútny zápal slepého čreva či iné náhle brušné príhody sú život ohrozujúce stavy, pri ktorých treba konať naozaj rýchlo. Čo presne sa však Adamovi stalo, sa dozvieme až dnes večer.

Zdroj/Foto: TV Markíza