Igor Matovič má v karanténe zrejme čas premýšľať nad viacerými vecami, jednou z nich je aj vzťah s manželkou Paulínkou, ktorú nevýslovne ľúbi. Nejedna žena by sa nad jeho slovami roztopila, ako tvrdí sám premiér, je to dar, ktorý našiel pri kartách. 

Nevedno, prečo predsedu vlády popadlo venovať najnovší status manželke, je ale isté, že sa musela veľmi potešiť. Také slová by zahriali pri srdci každú ženu a aj keď sa mnohí z Matoviča vysmievajú, že je polepetko a plačko, romantický vie byť asi mimoriadne 😀

“Bolo to dávno, v dobe, ktorú naša Rebeka dobou dinosaurov nazýva. 1998. Mali sme kanceláriu Trnavská na intráku a kamarát mi robil kontrolu účtovníctva. Rád sa počúval a mne sa akosi za ním nechcelo ísť. Bolo však už desať večer, a tak sa patrilo. Vo vestibule za kvetinovou stenou v prítmí tri baby karty hrali. Tak som sa ich opýtal, či náhodou do páru im niekto nechýba … vždy lepšie ako za chlapom ísť,) … sadol som si vedľa nej a už som z nej oči nespustil … a ona ma vôbec nechcela, ale nakoniec som ju ukecal,) Za rok sme boli svoji a odvtedy pri mne stojí. Kopa radostí, ale aj kopa ťažkých chvíľ, v ktorých ma mohla nechať ísť. Zostala. Môj pevný múr nárekov, moja sila, moja nádej. Moje odpustenie. Malá silná žena. Ona,” píše.

Foto: dennikn.sk | Zdroj: Facebook/ Igor Matovič