Kríza pandémie koronavírusu mierne utícha, avšak ešte stále nemáme vyhraté. Mierny nárast nakazených je síce potešujúci, uvidíme, ako sa celá situácia vyvinie. Aj keď si pozor musia dávať predovšetkým seniori, v bezpečí nie je nikto. 

Muž pochádzajúci z amerického štátu Connecticut bol na Covid-19 pozitívne testovaný už koncom marca. 32-ročný muž mal problémy s dýchaním a bolo náročné pozorovať, ako veľmi trpí.

Otec a manžel ochorenie neprežil. Smútiaca žena sa dostala do jeho mobilu, kde sa objavil odkaz adresovaný práve jej. Ten napísal chorý muž ešte na lôžku.

„Milujem ťa z celého srdca. Dala si mi ten najlepší život, aký som kedy mohol chcieť. Mám také šťastie a som taký hrdý, že som tvoj manžel a otec Braedyna a Penny. Katie, si tá najkrajšia a najstarostlivejšia žena, akú som kedy stretol. Uisti sa, že budeš žiť so šťastím a vášňou, ktorá ma prinútila sa do teba zamilovať. Si pre deti tou najlepšou mamou a to je tá najväčšia vec, akú som kedy zažil,“ napísal.

„Povedzte Braedymu, že je mojím najlepším priateľom a som hrdý, že som jeho otec. A nech Penelope vie, že je princezná a že môže mať v živote všetko, čo chce,“ odkázal aj svojím deťom.

Zdroj: buzzfeednews.com  |  Foto: Facebook/Katie Coelho