Jessica Alves je známa svojim výzorom a nekonečnými úpravami či plastickými operáciami. Zo živého Kena sa stala Barbie, ktorá sa chce čím ďalej, tým viac zdokonaľovať. Najnovšie má opäť upravený nos a belšiu pokožku, čo si môžete všimnúť aj na fotografiách. Priznala, že lekári jej po operácii pohlavia diagnostikovali miernu nadváhu.

„Je to tak, pribrala som a moje staré oblečenie mi je malé. Je to pre ženské hormóny, ktoré si musím pichať a vďaka ktorým mám oveľa väčšiu chuť do jedla. Stále som hladná,“ uviedla vylepšená blondínka pre Daily Mail.

„Zabudla som, že som bola niekedy muž a že moje telo už dnes pracuje úplne inak. Som veľká a mám veľké krivky. Ale to sa mužom predsa páči,“ povedala s pokojným presvedčením. Jessica sa momentálne nachádza v Los Angeles, kde sa nudiť nebude. Prišla tam kvôli televíznej šou, v ktorej bude účinkovať.

„Som tu v mene spoločnosti NBC Universal, aby som nakrútila skvelú televíznu šou, v ktorej ma ľudia v USA lepšie spoznajú. Viac vám však nateraz prezradiť nemôžem,“ dodala živá Barbie.

 

Zdroj: dailymail.co.ukFoto: Instagram/jessicaalvesuk