Živá Barbie Jessica Alves, ktorú sme skôr poznali ako Živého Kena Rodriga Alves – absolvovala vo svojom živote priam neuveriteľné množstvo operácií. Napriek tomu si túto poslednú bude pamätať zo všetkých najviac.

Potom, ako sa Jessica rozhodla, že túži (a vlastne vždy túžila!) byť ženou, okamžite začala so svojou fyzickou premenou. Dlhé vlasy, silikónové prsia, úpravy tváre, bokov, zadku… A vôbec všetkého, čo len v dnešnej dobe je možné zmeniť. Chýbal už len posledný krôčik – zmena pohlavia.

Tú má už v tejto chvíli s najväčšou pravdepodobnosťou za sebou. Jessica totiž pred časom odcestovala do Thajska, kde mala absolvovať “operáciu, ktorá jej zmení život”. Po dvoch týždňoch v karanténe tak napokon skončila na operačnom stole, z ktorého neváhala zverejniť fotografiu.

Dátum operácie Jessica označila za “deň, kedy sa znova narodila”.

To, čo na nej lekári robia, skutočne vyzerá ako operácia meniaca mužské pohlavie na ženské (ktorá je v Bangkoku pomerne bežnou záležitosťou), Jessica však napriek tomu doteraz nikde explicitne nepovedala, že išlo o tento zákrok.

Zdá sa, že všetko dobre dopadlo a spokojná Jessica, ktorá sa v krajine ešte niekoľko týždňov zdrží, sa konečne bude môcť začať sústrediť na svoj hlavný a finálny cieľ – mať dieťa. Akým spôsobom sa o to pokúsi, však zatiaľ nie je známe.

Záber z operačného stola nájdete >>>TU<<<!

Zdroj/Foto: Instagram/jessicaalvesuk