V ťažkých časoch krízy to nemajú náročné len podnikatelia či zamestnanci, veľkú stratu utrpia aj televízie, ktoré museli postupne prestať vysielať veľké jarné programy, na ktoré sa vo vysielacej štruktúre spoliehali. 

TV JOJ ale napriek všetkému našla spôsob, ako divákov potešiť a nevysielať dokola len reprízy. Nikto totiž nevie, ako dlho bude korona-kríza trvať.

„INKOGNITO uvidíte už vo štvrtok nielen so škraboškami 😎, ale aj s rúškami. 😷 Nakrúcali sme pre vás nové časti za prísnych bezpečnostných opatrení,“ informuje na svojom Instagrame televízia.

Televízia našla spôsob, ako pokračovať v nakrúcaní, preto pokračujú nové časti relácie Sedem, špeciálne časti Moja mama varí lepšie ako tvoja a teraz sa pridáva aj Inkognito.

„Pre divákov sa televízia JOJ rozhodla zotrvať pri premiérovom programe a, dokým to bude možné, vysielať už pripravené nové diely našich magazínov, seriálov či relácií, no zároveň po zavedení mimoriadne prísnych bezpečnostných opatrení a obmedzení sme vo výnimočných prípadoch mohli pristúpiť k nakrúcaniu aj ich ďalších častí. Okrem dotočenia nateraz posledných dielov Nového bývania či Na chalupe aktuálne pri vylúčení publika, neustálej dezinfekcie priestoru a obmedzení počtu členov štábu v štúdiu nakrúcame v netradičnej atmosfére nové diely Inkognita, ktorého aktéri chcú baviť divákov aj v čase krízy,“ napísal riaditeľ Jojky Marcel Grega na sociálnej sieti.

„Chvíľku nad tým premýšľam, ale potom na to zabudnem, lebo sa bavím Inkognitom a ľuďmi, ktorí tam prídu,“ povedal na margo otázky o absencii publika pre denník Pravda Marián Čekovský. Štvorica si tlieska navzájom, všetko prebieha ako za starých čias, pritom si každý uvedomuje, že to tak nie je.

Foto: TV JOJ, Instagram/ TV JOJ