Niekdajšia hviezda televíznej obrazovky Jožo Pročko, v ostatných dňoch bujaro diskutuje na margo aktuálnej politickej situácie na Slovensku. Zabávač si nebral servítku pred ústa a ostro naložil Bugárovi, ktorý chce kandidovať na prezidenta SR, a aj expremiérovi Ficovi. Národ tak rozdelil na dve skupiny!

Jedni mu tlieskajú, iní mu nevedia prísť na meno. Jožo Pročko si totiž pustil ústa na špacír a verejne naložil expremiérovi Robertovi Ficovi, ako aj šéfovi MOSTU-HÍD, Bugárovi. Aj keď pôvodné video z Facebooku Pročko odstránil, pretože voliči mu kvalitne naložili, pridal nové, ktoré vraj doplnil o jeden veľmi dôležitý fakt.

Podľa Pročkových slov vraj Fico uteká na Ústavný súd, pretože má “za ušami” a chce si zabezpečiť 12-ročnú imunitu. Fico vraj tiež vie, že pokiaľ sa stane sudcom, kauzy v ktorých figuruje sa nebudú vyšetrovať. Na Bugárovi sa naopak Pročkovi nepozdáva, že je Maďar a nevie si tak ani predstaviť, že by bol prezidentom Slovenska. V zápätí dodáva, že voči Maďarom nič nemá, no Bugár by vďaka jeho predchádzajúcim rozhodnutiam mohol dať Ficovi šancu stať sa sudcom. Z toho upodozrieva aj ďalšieho prezidentského kandidáta – Harabina.

Pročko dodáva, že chce mať prezidenta ktorý bude Slovák a hlavne bude čestný a teda si nebude “kakať do huby”. “Milí moji Maďari a Ficovi voliči, ja vám želám veľa zdravia a šťastia do Nového roku. Nech sa vám darí a prosím vás, neberte mi môj názor. Ďakujem,” uzatvára Pročko kontroverznú tému.

Pročko sa ostro obul do Fica a Bugára

Zdroj/Foto/Video: Facebook