Jožo Ráž mladší sa stal v týchto dňoch známy ako neúspešný kandidát na post ministra vnútra, keďže ho prezident Kiska odmietol vymenovať. Nikomu však neuniklo, že ide o syna jedného z najslávnejších slovenských spevákov, čo sa stalo tiež kameňom úrazu!

 

Po tom ako vyšla na verejnosť informácia, že by sa Ráž mladší mal stať ministrom vnútra, ľudia verejne prejavili svoje rozhorčenie. Predpokladali, že ponuku na tak prestížnu pozíciu v politike si vyslúžil len vďaka slávnemu oteckovi, ktorý mu to zariadil.

Rozhodujúcim však bola nakoniec fotografia spred desiatich rokov, kde sa nachádzal bývalý minister Róbert Kaliňák spoločne s oboma Rážovcami na rodinnej oslave. Frontman kapely Elán celú kauzu vysvetlil. ,,Nikdy sme spolu nepracovali ani sme spolu nepodnikali. Ale poznám ho. Motorkárov je v Bratislave dnes viac, ale niekedy nás bolo dvesto. Poznáme sa všetci. To však neznamená, že sedávame za jedným stolom. Poznáme sa po mene, tykáme si,” uviedol pre plusku.sk

Ten, kto by si však myslel, že Ráž starší, ktorý sa verejne netají tým, že podporuje stranu SMER-SD sa bude tešiť z kariérneho postupu svojho syna, je na omyle. Nomináciu na ministra vnútra nazval katastrofou. ,,Povedal, že to určite nemám brať,“ priznal Ráž mladší.

Zdroj/Foto: Instagram, pluska.sk, youtube

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.