Kto by ho len nepoznal? Herec Mario Cimarro pre nás navždy ostane Juanom z telenovely Skrytá vášeň, za ktorým šaleli tisícky žien po celom svete. Veď kto by odolal svalnatému a pohľadnému fešákovi? 

 

V priebehu minulého roka všetkých prekvapilo, keď Maria spozorovali v bratislavských uliciach a prijal pozvanie aj na Deň otvorených dverí v Markíze. Už vtedy sa šuškalo, že mu do oka padla jedna Slovenska, no nikto nevedel, o koho by malo ísť. Až doteraz.

Portál čas.sk prišiel s informáciou, že srdce seriálového Juana si získala 27-ročná modelka a finalistka Miss Slovensko 2015 Bronislava Gregušová. “Broňa je jeho priateľka. Stále si to chcú nechať pre seba. Vedia to iba ich najbližší. Sú spolu už niekoľko mesiacov. Mario by Broni zniesol aj modré z neba,” prezradil zdroj Nového času.

Na sociálnych sieťach nenájdete žiadne ich spoločné fotografie. Ak si ale pozriete ich profily, objavíte snímky z rovnakých miest, ktoré by mohli nasvedčovať tomu, že dvojica naozaj trávi chvíle na cestách po Amerike. Ani 20-ročný vekový rozdiel im zdá sa nebráni v tom, aby si užívali vzájomnú lásku.

Broňa a Mario sa zdržiavajú na rovnakých miestach

Bronislava Gregušová

Zdroj: cas.sk | Foto: Instagram/bronigregus, mariocimarro

Adka
Mladá a ambiciózna študentka žurnalistiky, ktorá miluje písanie a verí, že raz sa tým bude živiť. Okrem toho miluje knihy, varenie, pečenie a samozrejme musí vedieť o všetkom, čo sa deje vo svete. Preto vám prináša čo najlepšie a najaktuálnejšie informácie zo sveta zábavy.