V reality šou sa prezentoval veľmi svojsky. Šiel tam s tým, že vyhrať nepotrebuje, pretože aj tak je dedič obrovského majetku a ako gigolo zarobí tiež viac než dosť. Na jednej strane občas nezištne pomáhal, čím si robil reklamu na svoje ďalšie povolanie life coacha, inokedy zas ukazoval svaly a reagoval agresívne na každú poznámku, ktorá sa ho dotkla. Teraz, keď je vonku, začína prezrádzať, aké to na farme skutočne bolo…

Keď ho po bitke s Rasťom, ktorú sám začal, z Farmy vylúčili, ostatní od radosti tancovali na stole. Hoci sa ukázalo, že šlo pravdepodobne len o vopred dohodnutú hereckú scénku, Matej Jurkovič bol skrátka vonku a čoskoro za ním poputovala aj jeho láska Mirka Csorbová.

Napriek ich kontroverzným zásnubám je však dnes už jasné, že viac netvoria pár. S ľuďmi z Farmy však svalovec naďalej udržiava kontakt. Svedčí o tom fotografia zo sociálnych médií, na ktorej je spolu s Nikou a nedávno vypadnutým Robiňom. V jej popise navyše mnohé o Farme prezradil.

Matej a Mirka Farma 11
S východniarkou Mirkou viac netvoria pár.

Klamali o ňom v každom bode

„Vraveli, že ma nikto na farme nemusel. Klamali. Vraveli, že sa ma všetci báli. Klamali. Vraveli, že neznášam východniarov, klamali. Mohol by som takto pokračovať do nemoty,“ sťažuje si s odstupom času Jurkovič.

„Nebol to žiadny východ versus západ, ale ľudia proti ľuďom, bez ohľadu na pôvod. Vreskot Nicoletta Tóthová mi síce miestami liezol na nervy, ale keďže nevrešťala po mne, dokázal som to tolerovať, lebo bez nej by východ pomrel od hladu a bol by tam bordel ako v tanku. Martin Mihálik, vysmiaty a nekonfliktný týpek, s ktorým sa mi výborne pracovalo a ako jeden z mála chápal zadania. V podstate pre mňa dve najväčšie osobnosti východu, dvaja najväčší pracanti. A tí, ktorí mali so mnou problém, boli práve tí, ktorí robili len hubou a nie rukami.“

Matej Nika a Robiňo vianočné trhy
S niektorými farmármi sa stretáva aj mimo statku.

Zdá sa teda, že Matej si zo statku predsa len odniesol ťažké srdce na niektorých ľudí, z ktorých možno jeden napokon vyhrá celú reality šou a vezme si domov tučný balík (hoci podľa najnovších informácií si kopu peňazí odnesú aj mnohí ďalší, čo sa k finále ani nemuseli priblížiť). Je teda možné, že postupom času pod vplyvom hnevu na produkciu, ale aj na ostatných farmárov, ešte vyplávajú na povrch mnohé zaujímavé pravdy.

Zdroj: Instagram/matej.jurkovic.official | Foto: Instagram/matej.jurkovic.official