Takmer 2,5 milióna zhliadnutí a vyše 50.000 komentárov za 8 hodín – to sú čísla, ktoré hovoria za všetko. Justin Bieber, ktorý v klipe k novej piesni ani nemusel ukázať svoju tvár, sa totiž po štyroch rokoch rozhodol vrátiť k sólovej kariére. Po hitoch ako “I Don’t Care” s Edom Sheeranom či “No Brainer” s DJ Khaledom sa tak definitívne rozhodol, že opäť nastal čas vystúpiť sám za seba.

Yummy – to je názov nového hitu, ktorý je zmesou popu a R’n’B a predznamenáva návrat k roli sladkého chlapca, ktorú sa Bieber na nejaký čas rozhodol opustiť v prospech hry na problémistu.

Jeho fanúšikovia (či skôr fanynky) ho však majú zapísaného ako snového interpreta, ktorý pre ne s rukou na srdci spieval dnes už legendárny song Baby. A takého ho milujú.

Yummy Justin Bieber nová pieseň

„Keby túto pieseň naspieval ktokoľvek iný, znel by ako trošku prihlúple decko,“ vyznal sa zo svojich pocitov fanúšik, ktorému sa pieseň zapáčila. Niektorí oceňujú sladkú atmosféru sálajúcu z každého slova a prezrádzajúcu lásku k spevákovej žene Hailey, iní však textu vyčítajú plytkosť a detinskosť.

„Ako song je to celkom chytľavé, o tom potom, no vskutku som po tak dlhom čase očakávala niečo hlbšie. Som však rada, že Justina môžem opäť počuť. Je skvelé, že to skúša a neviem sa dočkať celého albumu,“ okomentovala ružovú pieseň ďalšia fanynka. Singel Yummy má byť totiž hlavnou piesňou k novému albumu.

Bieberovci
Kedysi dlho randil so speváčkou Selenou Gomez. Skutočný pokoj však našiel až pri svojej mladej žene Hailey Baldwin Bieber.

Samotný Bieber svoj návrat okomentoval s pokorou a radostným očakávaním: „Ako ľudia sme omylní. Moja minulosť, moje chyby, všetko, čím som si prešiel – verím, že som presne tam, kde mám byť a kde ma Boh chce mať. Zo všetkého, čo som kedy robil, najviac milujem práve hudbu.“

„Zo svojho comebacku je nadšený,“ doplnil speváka zdroj z jeho okolia. „Našiel spôsob, ako sa lepšie vyrovnať so stresom a tlakom, a tak má opäť obrovskú radosť zo života.“

Novú pieseň Yummy si môžete vypočuť tu:

Zdroj: People.com | Foto a video: Instagram/justinbieber, YouTube.com/Justin Bieber