Ako sa hovorí, snaha sa cení. Ale to je momentálne pre kanadskú spevácku superstar asi len slabá útecha – najmä po tej verejnej hanbe, o ktorú sa mu dobromyseľne postarala módna návrhárka Victoria Beckham.

Dievčenský idol Justin Bieber sa totiž rozhodol, že sám trochu „zabŕdne“ do sveta módy a spojil sily s milovanou i nenávidenou značkou plastových šľapiek Crocs. V poradí už druhej spolupráci pre svetoznámu firmu navrhol pohodlnú obuv v levanduľovej farbe, ktorú navyše ozdobil rozprávkovými postavičkami.

Ktovie, čo si spevák myslel, keď pár takejto kreácie poslal preslávenej propagátorke minimalstického štýlu, čiernej a bielej farby a vražedne vysokých podpätkov?

Manželka futbalistu Beckhama darček odfotila a nechala fanúšikov na svojom Instagrame hlasovať, či fialové Crocsy bude nosiť alebo nie. A napriek tomu, že až 43 % uverilo tomu, že áno, jej verdikt znel jednoznačne: „Myslím si, že by som radšej zomrela… Ale aj tak vďaka Justinovi Bieberovi.“ 

Hoci teda bývalá Posh Spice speváka totálne zotrela, treba mu uznať, že ak to bol marketingový ťah, tak bol geniálny. Aj zlá reklama je totiž reklama a levanduľové Crocsy, ktoré stránky ponúkali za približne 70 dolárov, sú dnes už beznádejne vypredané.

Zdroj: Koktail.pravda.sk | Foto: Instagram/justinbieber, Pinterest