Keď sa žena, ktorá sama seba radí k “najlepším make-up artistom a beauty expertom sveta” vyjadrí, že plnšie ženy by sa v žiadnom prípade nemali ukazovať na verejnosti ani sociálnych sieťach, je to vizitka nielen jej, ale aj celej spoločnosti. Na slová Michaely Rujákovej sa preto rozhodla zareagovať klientka jej kliniky Celeste Buckingham.

Toto ma veľmi sklamalo, kedže som dlhé roky klientkou tejto kliniky, hlavne na make-up a vlasový styling. Ale asi tam už niesom vítaná… Pretože podľa tohoto vyjadrenia, také baby ako som ja, by si nemali dávať fotky na Instagram. Asi by som sa nemala ukazovať verejne, kedže nemám pevné telo a prezentujem sa prirodzená sebavedomá,” tvrdí speváčka.

O Celeste nedávno niektoré médiá písali, že pôsobí dojmom, ako keby sa o seba nestarala, pretože na fotkách vyzerala pribratejšie ako kedysi. Na základe tejto skúsenosti aj nedávneho odkazu vizážistky Michaely Rujákovej chce preto speváčka odkázať všetkým dievčatám jednu vec.

“Baby, či už ide o online priestor, alebo o offline svet: je pre každého. A ako ženy či už v realite, alebo na sociálnych sieťach, by sme mali byť hlavne láskyplné a podporovať druhých. Krása nie je len o výzore. Skutočná krása sa vždy ukáže tým, ako sa človek chová a aký je zvnútra,” napísala Celeste, ktorá veľmi dobre vie, o čom hovorí.

Bojuje totiž s duševnou poruchou zvaná telesná dysmorfia, kvôli ktorej jej sebavedomie veľmi trpí. Je o to viac obdivuhodné, že sa nedá rozhodiť bezduchými výrokmi niektorých žien, ktoré majú pocit, že sú nejakým spôsobom kompetentné hovoriť iným, ako majú vyzerať a čo majú robiť so svojím životom.

Pre viac info nás sledujte na Facebooku 
>>> TU <<<!

Známa Slovenka vysmiala plnšie ženy: Vraj by mali zaliezť a NEUKAZOVAŤ SA!

Zdroj: Instagram/celbuckingham | Foto: Instagram/celbuckingham, michaelarujakova