Svoj smútok a hnev zároveň už rodina nebohého Milana Lučanského vyjadrila na sociálnych sieťach, teraz sa k ním pridáva aj syn ďalšieho exprezidenta, Tibora Gašpara, Pavol. Rodina Gašparových sa podľa jeho slov ma nachádzať vo veľmi podobnej situácii, ako na tom boli Lučanskí ešte pred smrťou svojho manžela a otca.

„Je mi úprimne ľúto rodiny Milana Lučanského. Nedokážem si predstaviť, aké chvíle teraz prežívajú. Čo si však predstaviť viem, je izolácia, do ktorej ich tieto ľudské hyeny dostali, a tlak, ktorému museli čeliť,“ píše na začiatku.

Tak isto nám už niekoľko mesiacov nebol umožnený absolútne žiadny kontakt s otcom, a to ani len telefonicky (pričom tieto telefonáty sú nahrávané). Tak isto ako pána Lučanského, ho umiestnili na opačný koniec krajiny, aby mal sťaženú obhajobu. Advokátom umožnili telefonáty až po mesiaci. Sprcha dvakrát za týždeň. Nevyhovujúca strava je riešená právom na jeden nákup týždenne, ktoré je vzhľadom na fakt, že nemáte kde potraviny skladovať v chlade len iluzórne. Priestor menší než niektoré psie búdy,“ pokračuje ďalej.

Zdroj: Facebook/TiborGašpar | Foto: Facebook/TiborGašpar, MilanLučanský