Hrdý a štastný otecko Kali sa svojho malého pokladu nevedel dočkať. 15. februára mu priateľka Alica dala ten najkrajší darček, milovanú dcérku Nelku. Obľúbený slovenský raper sa tak razom stal tatinom na plný úväzok. 

 

Momentálne hviezdi v speváckej šou The Voice ako kouč a mentor, okrem iného ešte stále koncertuje po Slovensku a vypredáva jeden klub za druhým. Aj keď sám tvrdil, že s narodením malej princeznej odsunie niektoré povinnosti bokom, zatiaľ všetko zvláda s prehľadom.

Len pár hodín po narodení dcérky sa fanúšikom pochválil fotografiou z pôrodnice a odvtedy pravidelne zásobuje svoj Instagram snímkami s rozkošnou dcérkou. Doteraz jej však nebolo vidieť do tváre, bábätko je ešte veľmi maličké.

Najnovší záber krásneho novorodeniatka si za pár hodín vyslúžil viac ako 40 tisíc lajkov a počet srdiečok stále rastie. Je zrejmé, že Kali sa svojimi dvoma babami rád chváli a je patrične hrdý a pyšný na to, čo má doma. Ešte raz blahoželáme a celej rodinke prajeme veľa zdravia ❤

Foto/Zdroj: Instagram/ dezertkalimusic

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Zora
Bláznivá stará raketa, ktorá miluje arašidové maslo, New York a kávu. Raz bude mať namiesto obývačky obrovskú knižnicu, veľkú zbierku gramofónových platní a záhradu plnú pivoniek. :)