Kali už dlhšie avizoval svoj odchod zo šoubiznisu a koniec hviezdne rozbehnutej kariéry. Ako sa hovorí, v najlepšom treba prestať a zrejme to je aj tento prípad. Najnovšie sa ale Kali ukázal v pozícii, v akej ho ešte nevideli. 

 

Raper a spevák pochádzajúci z Petržalky sa na šoubizovom nebi drží už od roku 2008. Už onedlho plánuje obrovské prekvapenie. V rádiu Express prezradil, že výberovka, ktorú plánuje vydať, bude vlastne dvojalbum s názvom Dream. Najnovšie láme rekordy so Simou, ich novinka “Nevolaj Mi” je už niekoľko dní jednotkou medzi YouTube trendami.

Zbierku najúspešnejších vecí prehratých so živou kapelou má v pláne vydať začiatkom nového roka 2019. Teraz má iné starosti, o chvíľu sa z neho stane ocino a momentálne má úplne iné povinnosti.

“Noooo, pomaly sa to blíži. Takže Xbox odkladám a začínam pomaly trénovať,” priznáva na Instagrame, kde fanúšikom pózuje s kočíkom. Zjavne sa na úlohu rodiča veľmi teší, držíme prsty ♥

Kali ako budúci ocino ♥

Foto/Zdroj: Instagram/ dezertkalimusic | Video: YouTube

Zora
Bláznivá stará raketa, ktorá miluje arašidové maslo, New York a kávu. Raz bude mať namiesto obývačky obrovskú knižnicu, veľkú zbierku gramofónových platní a záhradu plnú pivoniek. :)