boki kali

Aj napriek tomu, že talentovú súťaž nevyhral, spoznalo ho celé Slovensko a pre svojich fanúšikov je jasným víťazom. Reč je o Gáborovi Bokorovi, ktorého už od prvého kastingu prirovnávajú ku Kalimu. 

 

Boki, alebo teda Bokmajster, ako ho jeho fans poznajú, má len 23 rokov, avšak už od prvej chvíle upútal nielen porotu, ale aj väčšinu slovenského národa. Aj keď vo finále Česko Slovensko má talent mu výhra unikla len o kúsok, nemusí zúfať. Z víťazstva malej Nikolky sa úprimne teší, čo dokázal aj peknými slovami na jej adresu. 

Čo na to KALI?

Okrem množstva pozitívnych ohlasov, ktoré Boki dostáva na sociálnych sieťach, mu slová podpory odkazuje aj jeden z najznámejších slovenských raperov Kali. Redakcii slovakwoman.sk sa podarilo získať jeho vyjadrenie k druhému miestu v úspešnej talentovej súťaži.

“Nech sa Bokimu darí. Prvé alebo druhé miesto, je to jedno, pokiaľ má talent a hlavne pokoru a chuť makať, bude o ňom počuť,” hovorí. My sa k jeho názoru pripájame a Gáborovi držíme prsty ♥

SLEDUJ NÁS AJ NA INSTAGRAME >>>>>FUNMAGAZINSK<<<<<

Foto: Instagram | Zdroj: slovakwoman.sk | Video: YouTube

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Zora
Bláznivá stará raketa, ktorá miluje arašidové maslo, New York a kávu. Raz bude mať namiesto obývačky obrovskú knižnicu, veľkú zbierku gramofónových platní a záhradu plnú pivoniek. :)