sajfa kalinak detektor

Na Slovensku je už akosi neslávnym zvykom, že kde jedna kauza končí, začína druhá. Rovnako je to aj s exministrom Róbertom Kaliňákom. Ten bol po najnovších obvineniach únosu vietnamského občana na vládnom špeciáli, donútený ísť na detektor lži. Tu odpovedal aj na zopár ozaj zvláštych otázok a jedna z nich špciálne udrela do očí moderátorovi Sajfovi!

 

Politik Róbert Kaliňák podstúpil test na detektore lži, potom čo sa objavili špekulácie o tom, že Slovensko by sa mohlo priamo podieľať na únose Vietnamca. Výsledky boli zverejnené, rovnako ako otázky, ktoré odborníci exministrovi kládli. Niektoré z položiek boli ale ozaj zvláštne.

Bývalého ministra sa špecialisti napríklad pýtali aj na to či sa volá Róbert. Na čo Kaliňák odpovedal ozaj podivne a teda – NIE. Medzi ďalšími podivnými otázkami bola aj položka, ktorú si všimol moderátor Sajfa. Známy politik odpovedal vraj aj na otázku či sleduje zábavnú internetovú reláciu Level Lama, ktorú Matej Cifra uvádza. Odpoveď pritom bola jednoznačné – ÁNO!

 

Prečítajte si tiež:

Kaliňák podstúpil DETEKTOR LŽI: Toto je výsledok!

 

Snímku bizarnej otázky si môžete pozrieť –TU–. Či sa jedná len o podarenú fotomontáž, alebo sa Kaliňáka na takúto vtipnú otázku naozaj na monitore lži pýtali, zatiaľ nevedno. Sajfa exministrovi ale odkazuje, že mu ako skalnému fanúšikovi jeho šou, mu rád pošle tričko.

kalinak detektor lzi

Zdroj: funradio.sk Foto: Facebook, Instagram

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.