Niečo podobné tu ešte nebolo: Róbert Kaliňák, poslanec Národnej rady Slovenskej republiky a ex minister vnútra podstúpil pre kauzu okolo únosu vietnamského podnikateľa Trinh Xuan Thanha test na detektore lži!

 

Po tom, čo sa objavili špekulácie o tom, že Slovensko by sa mohlo priamo podieľať na únose vietnamca sa Kaliňák rozhodol pristúpiť k radikálnemu kroku. Aby vyvrátil akékoľvek pochybnosti podstúpil detektor lži a a odpovedal celkovo na dvanásť otázok z ktorých štyry sa týkali priamo zmieneného únosu.

Vedel ste o únose vietnamského podnikateľa? Zúčastnil ste sa únosu vietnámského občana? Dával ste pokyny svojim podriadeným v súvislosti s jeho únosom? Vedel ste o tom, že zbitý a zdrogovaný občan Vietnamu bol preložený do auta? – tak znieli štyri kľúčové otázky ohľadom tejto kauzy a Kaliňák na všetky odpovedal NIE!

mikulas drzurinda utok

Prečítajte si tiež:

Útok na Dzurindu: Chlapík si ho odchytil na ulici a potom…

 

Zdá sa, že podľa všetkého expert vyhodnotil jeho odpovede, ako pravdivé a z celkovo dvanástich otázok detektor vyhodnotil, že pravdepodobne nehovorí pravdu iba pri dvoch otázkach. Tie zneli: Bál ste sa, že sa pri vyhodnotení testu stane chyba? Urobil ste niekedy v živote niekomu vedome niečo zlé?

Zdroj/Foto: pluska.sk, facebook

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Alabuk
Šéfredaktor momentálne najrýchlejšie rastúceho portálu pre mladých - FUNmagazín.sk. Je mladý, trochu uhundraný, no vždy pripravený vás zásobovať množstvom videí a zaujímavostí z celého sveta! PS: Si mladý/á, akčne naladený/á, vyznáš sa v hrách a dobre sa orientuješ vo virálnych videách z celého sveta? Určite nám napíš na adresu [email protected]! Možno z teba urobíme nového redaktora FUNmagazínu!